مربا آرتین
خانه / مربا گردو / واردات مربا گردو از ارمنستان

واردات مربا گردو از ارمنستان

چرا با واردات ، مربا گردو از ارمنستان به بازار رقابتی داخلی تزریق می شود ؟ آیا تهیه کنندگان و تولید کنندگان انواع مارمالاد و مربا در داخل ایران توان تهیه ، تولید ، پخش ، توزیع و فروش این محصول مقوی را ندارند ؟
آیا ایران از داشتن باغات و درخت گردو بی بهره است؟ آیا خط تولید مربا در ایران وجود ندارد و یا در امر بسته بندی مربا ضعیف هستیم؟ توجه به پتانسیل های موجود در کشور و شناسایی آن ها می تواند جلوی واردات را گرفته و یا آن را در حد امکان کاهش دهد. مربا گردو یکی از این محصولات است که از کشور های همسایه به ایران وارد می شود در حالی که خود ما توان تهیه و تولید این محصول را داریم و می توانیم با تهیه این مربا هم جلوی خروج سرمایه از کشور را بگیریم و هم زمینه ایجاد اشتغال برای هم وطنان خودمان را فرآهم آوریم. اندکی تأمل و شناسایی این ظرفیت هاست که از شما یک برند می سازد. با توجه به این که گردو یکی از محصولات پرطرفدار برای ترشی و مربای خاص می باشد از این جهت مربای آن نیز علاقمندان زیادی دارد.

واردات مربا گردو

واردات انواع مربا مانند واردات مربا گردو سبب می شود که تولید داخلی این محصول کم شود و یا اصلا تولیدی صورت نگیرد و ممکن است مصرف کنندگان با توجه به مصرف انواع خارجی این مربا دیگر نخواهند که انواع داخلی را هر چند باکیفیت تر تجربه نمایند از این رو تمهیداتی باید اندیشیده شود تا مربا وارد نشود و از نظر تولید مربای داخلی خودکفاتر عمل کرد. مربا گردو یک مربای خاص محسوب می شود که عموما ازگردوهای ریز نارس تهیه می شود و روش تهیه آن نیز منحصر به فرد می باشد.

انواع مربا گردو

مربا گردو دارای انواع خانگی هم می باشد که خانم های زیادی با توجه به علاقه به طعم این مربا به تهیه خانگی این مربای خاص اقدام می کنند اما از آنجایی که تهیه و تولید مربای گردو نیاز به صرف زمان و وقت کافی دارد و خیلی به سرعت مانند انواع دیگر مربا آماده نمی شود از این رو خرید انواع مربا گردو و یا مربا با طعم های خاص دیگر بیشتر به صورت آماده صورت می گیرد. طعم های مناسب مربای گردو و مربای میوه های دیگر به صورت داخلی تولید و بسته بندی شده برای فروش ارائه می شوند.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت مربا چاقاله گردو خوش طعم و خوشمزه

قیمت مربا چاقاله گردو ارمنستانی متغیر است. زیرا که هر سال میزان محصول گردو باتوجه …

اینستاگرام تلگرام