مربا آرتین
خانه / مربا کدو / مربا کدو حلوایی تازه و خوش رنگ

مربا کدو حلوایی تازه و خوش رنگ

مربای کدو حلوایی به دلیل شکل و رنگ ظاهری مناسبی که دارد برای مجالس و پذیرایی و تزیین مناسب می باشد و استفاده از کدوهای تازه و خوش طعم در طعم مربا موثر است.
مربا کدو حلوایی یک از انواع مربا می باشد که با استفاده از کدو حلوایی در اندازه های مختلفی تهیه می گردد و روش های تهیه آن چند نوع است که گاهی با استفاده از آهک و گاهی بدون استفاده از آهک می توان مربای کدو حلوایی را تهیه کردتهیه این مربا به صورت خانگی ممکن است کمی وقت گیر و مشکل باشد چون برای رنگ دهی بهتر و داشتن طعم مناسب باید این مربا بسیار با دقت تهیه شود. پخت مربای کدو حلوایی به صورت کارخانه ای و صنعتی نیز وجود دارد و شیشه های بسته بندی شده این مربا موجود می باشد. رنگ شفاف مربای کدو حلوایی و استفاده از قالب های گوناگون برای شکل دهی بهتر به این مربا سبب شده که مربا کدو حلوایی در دسته مرباهای خوش طعم و مناسب برای پذیرایی قرار بگیرد.

مربای تازه

برای تهیه انواع مربا و ترشی بهتر است که از مواد اولیه تازه استفاده شود و هر اندازه که کدو حلوایی طعم بهتری داشته باشد بر طعم مربا تاثیرگذار می باشد. مربای کدو حلوایی خوشمزه را با روش های گوناگون می پرند که برای تهیه انواع آماده مصرف آن می توان این مربا را در برندهای مختلف و با قالب و شکل ظاهری متفاوتی خریداری و مصرف کرد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

تولید مربا کدو فانتزی

مربای کدو از انواع مربای خوش طعم با روش تولید ویژه می باشد که در برش …

اینستاگرام تلگرام