مربا آرتین
خانه / مربا خانگی / قیمت انواع مربا خانگی

قیمت انواع مربا خانگی

قیمت مربای خانگی که با ترکیبات و میوه های مختلفی تهیه و تولید شده است و به صورت کیلویی به فروش می رسد نسبت به قیمت انواع بشته بندی شده صنعتی مناسب تر می باشد.
هر نوع مربا با توجه به ترکیبات خاص و میوه های خاصی که برای تهیه و تولید آن به کار رفته ایت در نهایت دارای قیمتی مخصوص به خود می باشد و در مورد انواع مربای خانگی با طعم های گوناگون نیز به همین شکل است. مربای خانگی با داشتن طعم و مزه های متنوع از میوه های گوناگون ترکیبات مناسب و خوش طعمی هستند که مشتریان زیادی نیز در این بین دارند. انواع مربای خانگی با ترکیب متنوع به روش های مختلفی تهیه و تولید می شود و می توان مربای خانگی را با قیمت و کیفیتی مناسب و مرغوب خریداری کرد.انواع مربا دارای طعم های متفاوتی هستند و مربای خانگی و محلی بسته بندی خاصی ندارند و در حجم های مختلفی که مورد دلخواه مشتری می باشد تهیه می شوند.

قیمت مربای خانگی

معمولا انواع مربای خانگی دارای قیمتی مناسب می باشند و با در نظر گرفتن این نکته که مربا با طعم میوه های مختلف وجود دارد در نهایت قیمت ترکیباتی که در تولید مربا به کار می رود بر قیمت آن در انواع خانگی و حتی صنعتی تاثیر دارد. قیمت مربای خانگی با توجه به عدم بسته بندی های صنعتی و هزینه های جانبی که در تولیدات صنعتی وجود دارد در برخی موارد پایین تر می باشد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مربا توت خانگی فله ای

فروش مربا توت خانگی به صورت فله ای توسط شرکت مهرآراد انجام می پذیرد. شما …

اینستاگرام تلگرام