مربا آرتین
خانه / مربا هویج / فروش مربا هویج خوشمزه

فروش مربا هویج خوشمزه

مربای هویج از جمله انواع مربای مناسب برای سرو صبحانه می باشد که اگر به شکل درستی تهیه شود بسیار خوشمزه خواهد شد و انواع آن در بسته بندی های مختلف به فروش می رسد.
معمولا از مربای هویج برای استفاده در سفره صبحانه استفاده می شود و این مربا به دلیل طعم خاص خود طرفداران خاصی نیز دارد و اگر به شکل درستی پخته و تهیه نشود ممکن است عطر و طعم خوبی نداشته باشد. پس تهیه مربای هویج باید با دقت صورت بگیرد و از ترکیباتی بجا و مناسب برای آن استفاده شود. اگر میزان مناسبی از ترکیبات با هم برای تهیه مرا استفاده نشود مربا سفت یا شل می شود و طبعا میلی به خوردن آن وجود نخواهد داشت. مربای هویج باکیفیت به اندازه مناسبی رقیق می باشد و غلظت آن به اندازه ای است که مشتری را با عظر و طعم خود به راحتی جلب کند. اگر این مربا با هویج زیادی پخته شود و غلظت شربت آن به اندازه مناسبی نباشد حالتی خمیری پیدا می کند و این امر برای مصرف کننده جالب نیست.

فروش مربا هویج

فروش مربای هویج به شکل مربای خانگی و سنتی و همین طور در بسته بندی های صنعتی تک نفره و یا شیشه های چند گرمی تا چند کیلویی موجود می باشد. قیمت فروش مربای هویج با توجه به برند آن مختلف می باشد اما به طور کلی مربای هویج از جمله مرباهای با قیمت مناسب در بازار مربا می باشد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

خرید مربا هویج بسته بندی صنعتی

خرید مربا هویج صنعتی به صورت مربا بسته بندی شده و مربا فله ای از …

اینستاگرام تلگرام