مربا آرتین
خانه / مربا شاه توت / تولید مربا شاتوت مجلسی

تولید مربا شاتوت مجلسی

یکی از انواع مربای خوش طعم که برای مجالس و پذیرایی رنگ و طعمی جالب دارد مربا شاتوت است که به صورت صنعتی نیز تولید می شود.
شاتوت میوه ای است که دارای رنگی بسیار مناسب برای تهیه یک مربای خوش رنگ می باشد و با داشتن طعم مناسب برای تهیه مربا گزینه ای خوب می باشد. برای تهیه مربای شاتوت تنها نیاز به شکر و وانیل می باشد و این مربا به اندازه ای خوش رنگ و لعاب هست که برای پذیرایی و تزیین بر سر سفره انتخاب گردد. انواع مربا با طعم های مختلفی در بازار ترشی و مربا عرضه می شوند که انواع صنعتی و محلی در انواع آنها وجود دارد و برای مربای شاتوت نیز انواع صنعتی و آماده تولید شده وجود دارد که در بسته بندی های مناسبی فروخته می شود. مربای شاتوت می تواند یک مربای مجلسی خوب باشد و می توان از آن برای تزیینات و همین طور دسر نیز استفاده کرد.

تولید انواع مربا

تولید انواع مربا از انواع میوه با طعم های مختلفی وجود دارد و انواع مربا با توجه به ترکیبات اولیه دارای قیمت های مختلفی می باشند. تولید مربای شاتوت هم که یکی از انواع مربای خوب و خوش طعم مجلسی می باشد با ویژگی های مناسب و کیفیت خوب در بسته بندی های شیشه ای گوناگون به فروش می رسد. می توان مربای شاتوت را از افروشگاه های مجازی نیز خریداری نمود.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مربا مجلسی شاتوت

انواع مربای مجلسی مرباهایی می باشند که با طعم مناسب و به صورت تزیین شده …

اینستاگرام تلگرام