مربا آرتین
خانه / مربا موسوی / تولید مربا زنجبیل موسوی

تولید مربا زنجبیل موسوی

مربا زنجبیل با نام و برندهای مختلفی تولید می شود و یکی از انواع خوش طعم این مربا موسوی می باشد که با طعم مناسبی عرضه می گردد.
تولید مربا زنجبیل و یا هر نوع دیگری از مربا با نام و برندهای مختلف وجود دارد که می توان مربای زنجبیل را با استفاده از عسل و زنجبیل تازه تهیه کرده و استفاده نمود. برای تهیه مربای زنجبیل از عسل به مقدار کافی استفاده می شود و تولید این مربا که یکی از انواع مربای خوش طعم و خوشزه می باشد رایج بوده و طرفداران زیادی دارد و مربای زنجبیل موسوی نیز یکی از انواع مربای خوش طعم و خوب می باشد که مورد خرید و فروش واقع می گردد. برای تهیه مربای زنجبیل خوشمزه بهتر است از زنجبیل تازه و خوش عطر همراه با عسل مرغوب استفاده کرد تا طعم مربای حاصل دلخواه بوده و بتوان از این مربا در اندازه و حجم مناسب استفاده کرد. خرید مریا زنجبیل موسوی به صورت آماده امکان استفاده از این مربا را بلافاصله پس از خرید مهیا می سازد.

تولید مربا زنجبیل

برای تولید مربا زنجبیل ابتدا زنجبیل تازه را پوست کنده و یک روز در آب می خیسانید و سپس آن را آبکش کرده و چند بار آب آن را عوض می کنید. برای نیم کیلو زنجبیل می توان مقدار نیم کیلو و یا کمی بیشتر عسل را با دو لیوان آب به مدت پنج دقیقه جوشاند و سپس زنجبیل رنده شده را به آن اضافه کرد. وقتی مربا به میزانی که می خواهید غلظت پیدا کرد آن را خاموش کرده و پس از سرد شدن در یخچال نگهداری می کنید. این مربا با داشتن خواص زنجبیل ضد نفخ می باشد و خیلی خوش طعم است.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش انواع مربا موسوی

داشتن نمایندگی فروش برای کارخانجات بزرگ مانند شرکت مرباسازی موسوی یک اصل ضروری به حساب …

اینستاگرام تلگرام