مربا آرتین
خانه / مربا سیب / تهیه مربا مجلسی سیب

تهیه مربا مجلسی سیب

مربای سیب یکی از انواع مربای خوشمزه می باشد که در طعم خوبی تهیه می شود و این مربای خوشمزه برای پذیرایی نیز گزینه مناسبی محسوب می شود.
یکی از انواع مربای خوشمزه و خوش طعم که با استفاده از میوه تهیه می شود مربای سیب است که دارای طعمی مطلوب می باشد و با استفاده از سیب قرمز و زرد قابل تهیه است. روش تهیه و پحت این مربا به صورت خانگی و صنعتی وجود دارد و می توان با استفاده از یک شربت مناسب قوام یافته این مربای خوش طعم را تهیه و استفاده کرد. برای رنگ دهی مناسب به مربای سیب خانگی می توان از زعفران در مقدار مناسبی استفاده کرد و میزان مناسب از زعفران سبب طعم دهی خوب برای این مربا می شود و خوش رنگ شدن این مربا با استفاده از زعفران امکان پذیر می باشد. آب لیمو نیز برای طعم دهی به این مربای خوشمزه گزینه انتخابی مناسبی محسوب می گردد.

تهیه مربا سیب

برای تهیه مربای سیب ابتدا یک کیلو شکر و یک لیوان آب را در قابلمه روی شعله قرار می دهیم تا جوش بیاید و سپس یک کیلو سیب را به اندازه مناسبی خرد کرده و به آب و شکر اضافه می کنیم و کمی زعفران برای رنگ دهی و کمی گلاب به آن اضافه می شود و نیم ساعت با شعله و حرارت متوسط می گذاریم تا پخته شود. در نهایت برای خوش طعم شدن این مربا از یک چهارم فنجان آب لیمو و یا آب نارنج می توان استفاده کرد و وقتی دو جوش زد شعله را خاموش کرده و پس از سرد شدن مربا را در ظرف مناسب ریخته در یخچال نگهداری می شود. تهیه و پخت این مربا ساده بوده و برای پذیرایی مجلسی انتخابی خوب است.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مربا سیب خانگی

مربای سیب یکی از انواع مربای خوب و خوشمزه می باشد که در طعمی مطلوب ارائه …

اینستاگرام تلگرام