مربا آرتین
خانه / مربا شاه توت / انواع مربا شاتوت مجلسی

انواع مربا شاتوت مجلسی

انواع مربای مجلسی در طعم های خوب و خوش طعم ارائه می شوند که شاتوت نیز با داشتن رنگ زیبا و طعم خوب یکی از انواع این مربا است.
مربای مجلسی با طعم های گوناگون در بازار عرضه می شود و می توان طعم های مناسبی از این مربا را در انواع صنعتی و یا تولید شده به صورت خانگی تجربه کرد. شاتوت یکی از میوه های مناسب برای تهیه و تولید یک مربای خوش طعم می باشد و مربای حاصل از آن دارای طعمی خوب می باشد و با داشتن رنگ مناسب یک مربای خوب برای پذیرایی محسوب می شود. شاتوت با داشتن طعم خوب و ظاهری زیبا یک انتخاب خوب در تهیه مربای مجلسی می باشد و انواع آماده به مصرف این مربا را می توان در مقدار مناسبی خریداری کرد. انواع مربا شاتوت با داشتن طعمی خوب برای همه مصرف کنندگان انتخابی ایده آل می باشد.

انواع مربا شاتوت

انواع مربا شاتوت با روش ساده ای تهیه می شوند و روش یکسانی برای پخت این مربا وجود دارد به این ترتیب که دم شاتوت ها را جدا کرده و لابلای آن شکر ریخته و در یخچال برای حدود دوازده ساعت قرار داده می شود تا آب انداخته و سپس روی حرارت قرار داده می شود و پس از یک ربع جوشاندن از روی حرات برمی دارند. افزودن مقداری آبلیمو در مرحله آخر باعث طعم دهی به این مربا می شود و در نهایت پس از سرد شدن در ظرف مناسب در یخچال نگهداری می شود.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مربا مجلسی شاتوت

انواع مربای مجلسی مرباهایی می باشند که با طعم مناسب و به صورت تزیین شده …

اینستاگرام تلگرام